Pulpity do ładowania telefonów i tabletów

Pulpit do ładowania telefonów i innych urządzeń mobilnych (tabletów, aparatów fotograficznych, przenośnych konsol do gier, odtwarzaczy MP3, odbiorników GPS itp.). zasilany bezpośrednio przez Energorower. Pulpit jest montowany na kierownicy roweru i wyposażony w zestaw 4 kabli do popularnych urządzeń (1 końcówka 30 pin – starsze urządzenia Apple, 1 końcówka 8 pin – nowsze urządzenia Apple, 1 końcówka mikro USB, 1 końcówka mini USB), dwa wolne gniazdka USB do podłączenia dodatkowych kabli, wyświetlacz pokazujący aktualnie wytwarzaną moc oraz łącznie wytworzoną energię od początku danego okresu, możliwość resetu wytworzonej energii. Pulpit umożliwia ładowanie kilku urządzeń równocześnie!

Estetyczna i trwała obudowa pokryta warstwą antypoślizgową, wzmocnione końcówki przewodów, zastosowana najnowszej generacji inteligentna ładowarka. Istnieje możliwość rozbudowy pulpitu o dodatkowe zestawy kabli, możliwość montażu dodatkowej półki do ładowania laptopów zaopatrzonej w przetwornicę 230 V zasilaną również bezpośrednio z Energoroweru, możliwość dodatkowego brandingu i malowania ramy i obudowy na dowolny kolor z palety RAL.

 

Cena wynajmu: od 700 zł netto. W skład zestawu wchodzi EnergoRower spinningowy z pulpitem do ładowania telefonów. Odbiór i zwrot sprzętu w Poznaniu – cena nie obejmuje transportu.

Wynajem namiotu kosztuje 200 zł/netto na dobę.

 

Comments are closed.