Kino rowerowe – dwadzieścia EnergoRowerów

Idea kina polega na tym aby cały seans zasilić energią wytworzoną za pomocą siły ludzkich mięśni. Kino do sprawnego działania potrzebuje kilku urządzeń: projektora, systemu nagłaśniającego, a w plenerze dmuchawy do ekranu pneumatycznego. Kiedy dwudziestu uczestników wydarzenia pedałuje na rowerach stacjonarnych wytwarza energię potrzebną do rozpoczęcia projekcji. Kino rowerowe pozwala zatem doświadczyć na własnej skórze co to znaczy wytwarzać energię elektryczną siłą własnych mięśni. Wpisuje się w ważne tematy, takie jak: ochrona środowiska czy zielona energia.

Nasze kino rowerowe jest w 100% zasilane przez ludzi i całkowicie niezależne od sieci. Cała energia elektryczna na potrzeby projekcji jest produkowana przez rowerzystów. Jeśli jednak uczestnikom zabrakłoby sił możemy również zapewnić rezerwowe źródła zasilania. Dzięki takiemu rozwiązaniu projekcja nie zostanie przerwana nawet podczas zmiany osób pedałujących na rowerach.

Nasz system zasilania daje możliwość podłączenia 20  EnergoRowerów. Mogą to być stacjonarne rowery spinningowe lub stacje dokujące (trenażery), na których umieszczamy zwykłe rowery – nasze lub uczestników lub miejskie. Za ich pomocą możemy zasilić urządzenia o łącznej mocy do 1500 watów: projektor, nagłośnienie, dmuchawę ekranu itp. Zapewniamy ekran, na którym możliwe jest wyświetlanie filmu dla 50 i więcej osób, w plenerze jak i w hali. Możemy również wynająć Państwu 10 rowerów lub stacji dokujących – wówczas cena zostanie ustalona indywidualnie.

Dostarczamy również system, który na ekranie TV wyświetla ilość wyprodukowanej energii przez wszystkich uczestników oraz moc wytwarzaną przez każdego z uczestników z osobna. Telewizor ustawiamy przed pedałującymi ludźmi, aby mogli zobaczyć, ile prądu produkują – daje to motywację i satysfakcję.  Pozwala tez uświadomić odbiorcom jaki wysiłek jest potrzebny aby zasilić urządzenia elektryczne.

Nasze kino świetnie nadaje się zarówno  na imprezę plenerową jak i na seanse w zamkniętych pomieszczeniach. Uprzyjemni ciepłe, letnie wieczory a w zimowe popołudnia rozgrzeje uczestników.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcji!

W skład zestawu wchodzi:

  • Projektor 5000 ANSI lumenów;
  • 20 rowerów spinningowych odpowiednich dla dorosłych i dzieci powyżej 8 lat lub 20 stacji dokujących dla zwykłych rowerów;
  • Ekran hermetyczny, nadmuchiwany. Wymiary: szerokość 7,30 m, wysokość 4,98 m, przekątna: 7,32 m (powierzchnia do projekcji: 6,38 x 3,58 m);
  • Telewizor do wyświetlania parametrów;
  • Nagłośnienie;
  • Odtwarzacz BlueRay/DVD;

Powierzchnia stanowiska: około m2 plus .

Przepustowość stanowiska: około osób/h.

Cena wynajmu z obsługą: 14 000 zł netto. Cena obejmuje: wynajem zestawu oraz obsługę na 3 godziny eventu.

Każda dodatkowa godzina płatna 700,00 zł netto.

Transport, montaż i  demontaż płatny dodatkowo zależnie od odległości od Poznania i godzin trwania eventu 500-2000 netto. Cena nie obejmuje licencji na film.

 

 

Pobierz aktualny Cennik 2024 w formacie PDF

 

 

 

 

 

Comments are closed.