Energo Bird – gra sterowana EnergoRowerem

W grze Energo Bird zadaniem graczy jest sterowaniem lecącym ptakiem, omijanie przeszkód w postaci wystających rur i dolecenie jak najdalej. Sterowanie odbywa się za pomocą pedałowania EnergoRowerze lub ćwiczeń na innym urządzeniu fitness, dostosowanym do produkcji prądu. Im szybciej gracz pedałuje (ćwiczy) tym wyżej leci ptak, kiedy gracz zwalnia ptak spada w dół. W zabawie może brać udział od 1- 4 graczy jednocześnie (jadących jednocześnie na 4 EnergoRowerach).

System oparty jest na komputerze Raspberry Pi i miernikach mocy, które z jednej strony podłączone są do EnergoRowerów a z drugiej do akumulatora 12 V. Dzięki temu, iż użytkownik pedałuje zasila akumulator, a to z kolei dzięki przetwornicy napięcia pozwala zasilać TV i RPi. System jest więc samowystarczalny energetycznie. 

Na ekranie widzimy ile każdy z graczy zdobył punktów, a także wytworzył energii (Wh), spalił kalorii i jak długo grał.

W skład zestawu wchodzi:

  • 1 EnergoRower,
  • system pomiaru
  • TV 50 cali na statywie do wyświetlania wyników.

Powierzchnia stanowiska: około 1,5 m2 plus każdy dodatkowy rower 0,75 m2.

Przepustowość stanowiska: około  10 osób/h.

Cena wynajmu jednego stanowiska z obsługą: 1 800,00 zł netto. Cena obejmuje: wynajem zestawu oraz obsługę na 6 godzin eventu.

Każda dodatkowa godzina płatna 170,00 zł netto. Każde dodatkowe stanowisko płatne 1000,00 zł netto. Maksymalna ilość stanowisk do wynajęcia: 4.

Transport i montaż/demontaż – zależnie od odległości od Poznania i godzin trwania eventu – 300-1700 zł netto.

Cena wynajmu zestawu: 1 200,00 zł netto.  Cena obejmuje: wypożyczenie zestawu na jedną dobę. Odbiór i zwrot sprzętu w Poznaniu.

W naszej ofercie posiadamy następujące urządzenia fitness dostosowane do produkcji prądu: rowery spinningowe i rowery tradycyjne, airbiki, trenażery narciarskie, wioślarze, rowerek ręczny. Sprzęty te mogą zasilić prezentowaną atrakcję.

Trening na airbikehttps://www.youtube.com/watch?v=07PxK2vrXGA

Chcesz kupić ten zestaw? Napisz lub zadzwoń! biuro@energorower.pl, 695 661 552.

 

Pobierz aktualny Cennik 2024 w pliku PDF

 

Comments are closed.