EnergoRower z systemem Eko Meter

Podczas jazdy na stacjonarnym rowerze system Eko-Meter pozwala mierzyć następujące parametry:

  • moc w watach
  • ilość energii w watogodzinach
  • prędkość w kilometrach na godzinę
  • dystans w kilometrach
  • ilość spalonych kalorii

Wyniki wyświetlane są na ekranie telewizora. Na potrzeby klienta możemy stworzyć indywidulanie dostosowaną grafikę, zawierającą np. logo firmy.  Można łączyć kilka stanowisk EnergoRowerów i w zależności od potrzeb realizować różne scenariusze zabaw.

Naszym klientom polecamy następujące warianty:

Challenge – Wyzwanie

Pełna mobilizacja sił, każdy z biorących udział może zmierzyć się sam ze sobą lub z innymi graczami. W systemie ustawiamy licznik czasu na np. dwie minuty. Po zadanych dwóch minutach system zatrzyma się i pokaże wynik jaki zawodnik osiągnął. Wygrywa ten, który wyprodukował w zadanym czasie najwięcej energii. Ilość uczestników i stanowisk jest dowolna: od 1 do 6.

Competition – Współzawodnictwo 

Celem zabawy jest jak najszybsze naładowanie „baterii” przez każdy z zespołów biorących udział w grze. „Bateria” to grafika wyświetlona na monitorze, z ustawioną ilością energii do wytworzenia, np. 10 watogodzin. Wygrywa ten zespół, który w najkrótszym okresie czasu naładuje do pełna wspólnymi siłami „baterię”. Ilość uczestników od 2-6. Możliwość dostosowania grafiki na potrzeby Waszej firmy aby wpisywała się w kulturę Waszej organizacji. Do realizacji tego scenariusza potrzebne są przynajmniej 2 stanowiska EnergoRowerów.

Team-building – Praca zespołowa

Scenariusz tej zabawy oparty jest na idei współpracy w grupie, tworzy poczucie jedności danego zespołu, motywuje do współdziałania. Zadaniem zespołu jest uzbierać wspólnie jak największą ilość energii. Na monitorze wyświetla się grafika np. banknotu lub baterii z ustawioną ilością energii do utworzenia, np. 10 watogodzin. Wraz z produkcją energii banknot lub bateria wypełnia się. Po osiągnięciu z  góry ustalonej ilości energii system wyświetla np. logo firmy. Do realizacji tego scenariusza potrzebne są przynajmniej 2 stanowiska EnergoRowerów.

 

W skład zestawu wchodzi:

  • 1 EnergoRower;
  • system pomiaru;
  •  TV na statywie;

Powierzchnia stanowiska: około 1 m2 plus 0,75 m2 każdy dodatkowy rower.

Przepustowość stanowiska: około 15 osób/h.

Cena wynajmu jednego stanowiska z obsługą: 1 800,00 zł netto. Cena obejmuje: wynajem zestawu oraz obsługę i na 6 godzin eventu.

Każda dodatkowa godzina płatna 170,00 zł netto. Każde dodatkowe stanowisko płatne 1000,00 zł netto. Maksymalna ilość stanowisk do wynajęcia: 6.

Transport i montaż/demontaż – zależnie od odległości od Poznania i godzin trwania eventu – 300-1700 zł netto.

Cena wynajmu zestawu:  1200,00 zł netto. Cena obejmuje: wypożyczenie zestawu na jedną dobę. Odbiór i zwrot sprzętu w Poznaniu.

 

W naszej ofercie posiadamy następujące urządzenia fitness dostosowane do produkcji prądu: rowery spinningowe, airbiki, trenażery narciarskie, wioślarze. Sprzęty te mogą zasilić prezentowaną atrakcję.

Trening na airbike: https://www.youtube.com/watch?v=07PxK2vrXGA

 

Pobierz aktualny Cennik 2024 w formacie PDF

 

 

Comments are closed.