EnergoRower do ładowania laptopów

W naszym zestawie prąd potrzebny do ładowania telefonów, laptopów i innych urządzeń mobilnych (tabletów, aparatów fotograficznych, powerbanków, przenośnych konsol do gier, odtwarzaczy mp3, odbiorników GPS, zegarków, przenośnych głośniczków, słuchawek bezprzewodowych itp.) jest wytwarzany bezpośrednio podczas pedałowania na rowerze.

To co odróżnia ten zestaw od podobnego wyposażonego w pulpit do ładowania telefonów to – gniazdko 230V umożliwiające ładowanie laptopa oraz większy blat, na którym można położyć laptop podczas ładowania.

Wygodny blat jest zamontowany na kierownicy roweru i wyposażony w ładowarkę bezprzewodową (indukcyjną), komplet wzmocnionych kabli ładujących z popularnymi końcówkami (starszy Iphone, nowszy Iphone, USB-C, mico USB, mini USB), 2 wolne gniazdka USB, wyświetlacz pokazujący aktualnie wytwarzaną moc oraz łącznie wytworzoną energię, uchwyt na telefon, podpórkę na tablet, uchwyt na kubek.

Pod blatem znajduje się poręczna półka i gniazdko 230V do podłączenia laptopa.

Za pomocą tego zestawu można ładować jednocześnie kilka urządzeń – np. laptop, telefon i aparat fotograficzny. Można pedałować ładując laptop i jednocześnie oglądając na nim  film (np. Netflix) albo słuchając muzyki (np. Youtube).

Istnieje możliwość możliwość dodatkowego brandingu i malowania ramy i obudowy na dowolny kolor z palety RAL

W skład zestawu wchodzi:

  • EnergoRower stacjonarny z prądnicą (energorower)
  • blat do ładowania telefonów i laptopów
  • stabilizator i przetwornica 230V
  • okablowanie

Powierzchnia stanowiska: około 0,75 m2 .

Przepustowość stanowiska: około 30 osób/h.

Cena wynajmu:  1300 zł netto. Cena obejmuje: wypożyczenie zestawu na jedną dobę. Odbiór i zwrot sprzętu w Poznaniu.

Transport i montaż/demontaż – zależnie od odległości od Poznania i godzin trwania eventu – 300-1700 zł netto.

Wynajem namiotu 3×3 m 250 zł.

 

W naszej ofercie posiadamy następujące urządzenia fitness dostosowane do produkcji prądu: rowery spinningowe, airbiki, trenażery narciarskie, wioślarze. Sprzęty te mogą zasilić prezentowaną atrakcję.

Trening na airbike: https://www.youtube.com/watch?v=07PxK2vrXGA

 

Pobierz aktualny Cennik 2024 w formacie PDF

 

Comments are closed.