EnergoRower z wyciskarką wolnoobrotową do soków

EnergoSoki

Proponujemy Państwu do wynajęcia zestaw, składający się z EnergoRoweru spinningowego i wolnoobrotowej wyciskarki do soków. Wyciskarka do soków zasilana jest bezpośrednio z EnergoRoweru, nie potrzebuje zewnętrznego zasilania. Zestaw ten znajduje zastosowanie na akcjach promocyjnych, eventach, imprezach integracyjnych, festynach rodzinnych i wielu innych rodzajach imprez skierowanych do szerokiej publiczności. Z okazji zbliżających się Walentynek polecamy pedałowanie na prądotwórczym tandemie.

Spełniamy wymagane warunki higieny – nasze stanowisko z owocami  zostało wpisane do rejestru Państwowej Inspekcji Sanitarnej (nr wpisu: HŻ/465/8/3-497 poz.6899 – wpis udostępniany do wglądu przy zawarciu umowy a zatrudniane przez nas hostessy posiadają aktualne książeczki Sanepidu.

Na czym to polega?

Osoba pedałująca na rowerze wprawia w ruch koło zamachowe i wytwarza energię kinetyczną, która dzięki specjalnemu modułowi z prądnicą zamontowanemu na rowerze, zamieniana jest na energię elektryczną. W  obudowie zamontowane jest standardowe gniazdko elektryczne 230V do zasilania urządzeń elektrycznych, w tym przypadku wolnoobrotowej wyciskarki do soków. Wyciskarka obsługiwana przez hostessę, produkuje sok. Polecamy soki z pomarańczy lub jabłek. Wyciskarki pobierają około 120 watów mocy. „Wykręcenie” jednej szklanki napoju zajmuje około minuty, a wysiłek można przyrównać do jazdy pod lekką górkę. Nasz pomysł aby zasilić z EnergoRoweru wolnoobrotowe wyciskarki bije rekordy popularności. Niemalże każdy uczestnik imprezy, od najmłodszego do najstarszego, chce zmierzyć się z samym sobą i „wykręcić’ świeży sok. EnergoRower może być używany przez niemalże  każdą grupę wiekową, dzieci od lat 9, młodzież, dorosłych i osoby starsze.  Wolnoobrotowa wyciskarka dostarcza napój pełen wartości odżywczych a świadomość, iż energia niezbędna do jego produkcji została wygenerowana dzięki sile własnych mięśni jest źródłem dodatkowej satysfakcji. Nasza oferta zapewni Państwu wspaniałą formę promocji i reklamy, gdyż jest atrakcją dla całych rodzin, przyciąga uwagę ze względu na swoją niecodzienność i innowacyjność, a przy tym wpisuje się w zdrowy i ekologiczny tryb życia. Nasze EnergoSoki to jest hasło przyszłości!

Dodatkową zaletą naszego systemu jest fakt, iż można go rozstawić praktycznie wszędzie. W pomieszczeniu zamkniętym i w plenerze.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę:

  • transport sprzętu na miejsce eventu
  • stoisko
  • zapas świeżych owoców
  • kubeczki o pojemności 200 ml
  • obsługę w czasie eventu – hostessy z książeczką Sanepidu i osoba odpowiedzialna za kwestie  techniczne
  • możliwość umieszczenia logo klienta na kubeczkach i stoisku (za dodatkową opłatą)
  • drobne akcje promocyjne, typu rozdawanie ulotek czy gadżetów reklamujących sponsora (za dodatkową opłatą)
  • jedno stanowisko EnergoRower z sokami zajmuje ok 4 m kw.
  • w ciągu godziny może „nakręcić sobie” soku około 30 osób

 

W naszej ofercie posiadamy następujące urządzenia fitness dostosowane do produkcji prądu: rowery spinningowe, airbiki, trenażery narciarskie, wioślarze. Sprzęty te mogą zasilić prezentowaną atrakcję.

Trening airbike: https://www.youtube.com/watch?v=07PxK2vrXGA

 

 

Cena wynajmu z obsługą i produktami:  2000 zł netto. Cena obejmuje stoisko (trybunka lub stół cateringowy), EnergoRower spinningowy, wyciskarkę do soków, obieraczkę do owoców, okablowanie, obsługę, papierowe kubeczki, owoce. Transport  jest płatny dodatkowo w zależności od odległości od Poznania.

 

Cena wynajmu samego energoroweru i wyciskarki (bez obsługi i owoców):  1000 zł netto. 

Dodatkowo wynajem stoiska z akcesoriami (trybunka lub stół cateringowy, noże, deski, pojemniki etc.): 250 zł netto.

Branding stoiska:  300 zł netto. Odbiór i zwrot sprzętu w Poznaniu – cena nie obejmuje transportu, obsługi, owoców, kubeczków etc.

 

Wynajem namiotu kosztuje 200 zł/netto na dobę.

 

Pobierz aktualny Cennik 2023 w pliku PDF

 

 

Comments are closed.