EnergoRower z blenderem do koktajli

Zestaw ten składa się z roweru i blendera do robienia koktajli. Można zastosować zarówno rower spinningowy, tradycyjny na trenażerze i Energo Airbike. Blender zasilany jest z EnergoRoweru i nie potrzebuje dodatkowego zasilania. Wyprodukowanie koktajlu zajmuje około jednej minuty. Koktajle przygotowywane są na bazie mleka, wody, różnych owoców i warzyw.

Spełniamy wymagane warunki higieny – nasze stanowisko z owocami  zostało wpisane do rejestru Państwowej Inspekcji Sanitarnej (nr wpisu: HŻ/465/8/3-497 poz.6899-udostępniany do wglądu przy zawarciu umowy) a zatrudniane przez nas hostessy posiadają aktualne książeczki Sanepidu.

 

W naszej ofercie posiadamy następujące urządzenia fitness dostosowane do produkcji prądu: rowery spinningowe i rowery tradycyjne, airbiki, trenażery narciarskie, wioślarze, rowerek ręczny. Sprzęty te mogą zasilić prezentowaną atrakcję.

Airbike trening: https://www.youtube.com/watch?v=07PxK2vrXGA

 

Cena wynajmu z obsługą i produktami: 2200 zł netto. Cena obejmuje stoisko (trybunka lub stół cateringowy), obsługę, papierowe kubeczki, produkty spożywcze i owoce potrzebne do zrobienia koktajli. Transport  jest płatny dodatkowo w zależności od odległości od Poznania.

 

Cena wynajmu samego sprzętu (bez obsługi i produktów):  1000 zł netto. Skład zestawu do wynajęcia: EnergoRower, blender, okablowanie.

Dodatkowo wynajem stoiska z akcesoriami (trybunka lub stół cateringowy, noże, deski etc.): 200 zł netto.

Branding stoiska:  300 zł netto Odbiór i zwrot sprzętu w Poznaniu – cena nie obejmuje transportu, obsługi, owoców, kubeczków etc.

 

Wynajem namiotu kosztuje 200 zł/netto na dobę.

 

Pobierz aktualny Cennik 2023 w formacie PDF

 

Comments are closed.