EnergoRower z małym systemem nagłośnieniowym

W naszej ofercie posiadamy mini zestaw do nagłaśniania muzyki wraz z panelem 4 kolorowych lampek ledowych, zmieniających kolory w rytm melodii.  Zasilany bezpośrednio z Energoroweru uatrakcyjnia jazdę, sprawia, iż pedałująca osoba nie odczuwa zmęczenia – wręcz przeciwnie, ma ochotę na jeszcze jedną „rundkę” na stacjonarnym rowerze! Zestaw ten uatrakcyjnia organizowane przy naszej pomocy pikniki rodzinne i firmowe. Polecamy go również klubom fitness, szkołom czyli wszędzie tam, gdzie oczekujemy połączenia wysiłku i współzawodnictwa z dobrą zabawą!

 

Cena wynajmu: od 800 zł netto. W skład zestawu wchodzi EnergoRower spinningowy lub standardowy, mini zestaw do nagłośnienia muzyki, mini panel żarówkowy. Odbiór i zwrot sprzętu w Poznaniu – cena nie obejmuje transportu i obsługi.

Cena wynajmu z obsługą: od 1 100 zł netto. Cena obejmuje: wynajmem EnergoRoweru spinningowego lub standardowego, mini zestawu do nagłośnienia muzyki, mini panelu żarówkowego wraz z obsługą na 6 godzin eventu. Transport płatny dodatkowo w zależności od odległości od Poznania.

Wynajem namiotu kosztuje 200 zł/netto na dobę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.